Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 22.02.2023 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

27
02.2023

Tara Johanson "Wyryte w sercu" tematem spotkania DKK  w dniu 22.02.2023 r .

Tara Johanson "Wyryte w sercu"

Akcja rozgrywa się w latach 1961 - 1862 w Savannah, w Georgii. Główna bohaterka książki Keziah Montgomery żyje pod ciężarem oczekiwań ze strony rodziny, zagorzałych konfederatów, zmuszona do ukrywania swojej epilepsji w obawie przed skandalem. Gdy do ich domu w Savannah wkraczają napięcia związane z wojną secesyjną, Keziah nie widzi powodu, by uczestniczyć w balach i flirtach. Mimo iż czuje się w nim bardzo źle, nie potrafi sobie wyobrazić ucieczki ze znanego środowiska, dopóki jej kolega z lat szkolnych, Micah, nie ukaże jej prawdy, która zmieni losy dziewczyny.
Doktor Micah Greyson nigdy nie waha się postępować zgodnie z poczuciem obowiązku, nawet gdyby miało się to dla niego okazać niebezpieczne – dopóki w jego życie nie wkracza czarująca Keziah. Rozdarty między dotychczasowym życiem w Savannah i walką o abolicję, Micah próbuje realizować Boży plan w burzliwych czasach wojny secesyjnej. Walcząc z własnymi demonami, Keziah i Micah muszą zdecydować, czy prawdziwa miłość jest warta tej ceny i czy oboje są na tyle silni, by przetrwać.

"Wyryte w sercu" to książka o wytrwałości,sile i wielkiej odwadze a także o prawdziwej miłości która mimo wielu przeszkód odnosi zwycięstwo. Zachęcamy do przeczytania!

 Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 !

                                                 

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie